VIII. SLOVENSKÝ PLES V BRNĚ

VIII. SLOVENSKÝ PLES V BRNĚ aj pre krojovaných
12. 3. 2010
Brno, hotel Kozák

Plesovou sezonu v Brně opět zpestří Slovenský ples, nad nímž i v letošním roce převzal záštitu velvyslanec Slovenské republiky v České republice Jeho Excelence Ing. Peter Brňo. Organizátor plesu, kterým je Folklorní sdružení Púčik ve spolupráci s Nadačním fondem NIKÉ, a patron plesu, režisér, zpěvák a herec Stano Slovák zvou nejen všechny Slováky, ale i širokou brněnskou veřejnost 12. března 2010 od 19,00 hodin do společenských prostor hotelu Kozák na Horově ulici 30.
K tanci i poslechu zahraje hudební skupina ROSE BAND, slovenské lidové písně, tance a muziku připravuje Vysokoškolský soubor lidových písní a tanců POĽANA a cimbálová muzika Folklorního souboru PÚČIK. V bohatém programu se představí taneční skupina Novoveská štístka z CVČ Pohořelice a Slovenští hosté z Městského divadla Brno.
Stejně jako v loňském roce organizátoři i patron VIII. Slovenského plesu v Brně slibují dobrou zábavu, bohatou tombolu a typické slovenské občerstvení.
Zveme v pátek 12. března do hotelu KOZÁK v Brně každého, kdo si chce dobře zatančit, pobavit se, anebo si třeba jenom zazpívat s cimbálovou muzikou.
Návštěvníci v krojích zvlášť vítáni!
krojový ples - ilustrační obrázek
Podrobnější informace můžete získat na tel. 603 445 279 nebo na e-mail: fabisik (zavináč) atlas.cz.
Rezervace vstupenek na tel. 605 416 890; 724 716 651 e-mail: martadobrovolna (zavináč) seznam.cz
Prodej vstupenek: 8. března a 10. března 2010, od 16,00 hod do 18,00 hod. v kanceláři CK Tatratour-Moravia, Dům pánů z Lipé, nám. Svobody 17, Brno, 1. poschodí.
Dr. Vlastimil F a b i š i k
organizátor VIII. Slovenského plesu

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *