Czech Beer festival Prague 2010

výjimečně se vymykáme naší oblíbené oblasti brno – jižní morava a inzerujeme zajímavou pivní akci, konanou v praze. omluvte tedy prosím odbočku i jinam, ale – prágl je přeci jen kousíček (busmo) po D1 😉
ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL
Ve dnech od 14. května do 30. května 2010 se v Praze uskuteční největší gastronomická událost roku ČESKÝ PIVNÍ FESTIVAL PRAHA 2010. Místem konání bude Výstaviště PVA Letňany.
Po dobu 17 dnů budou moci návštěvníci ochutnávat to nejlepší od českých sládků, vinařů, řezníků, uzenářů, pekařů a cukrářů. Festival je koncipován jako obrovská restaurace s kapacitou 10 000 míst k sezení ve velkoprostorových stanech a na zahrádkách. Obsluhu bude zajišťovat 300 dívek a chlapců v krojích.
Budete mít možnost ochutnat více než 50 značek českého piva vždy ve špičkové kvalitě ve skleněných džbáncích.
Na jídelním lístku se objeví utopenci, grilovaná kolena, šunka od kosti, ale třeba i taková specialita jakou je rožněný býk a spousta dalších dobrot. O zábavu návštěvníků se postará řada uměleckých souborů z Čech a Moravy. Zábavný program je koncipován pro celou vaši rodinu včetně atrakcí pro ty nejmenší.

Obsluhovat Vás bude 300 děvčat a chlapců v českých krojích.
Zažijete neopakovatelnou atmosféru v jednom z šesti velkoprostorových stanů s celkovou kapacitou 10 000 míst k sezení.
V každém stanu pro Vás budou připraveny speciality šéfkuchařů známých českých restaurací a cateringových společností, jako například Švejk Restaurant, Vyšehrad 2000 či Intercatering.
Každý stan má své vlastní podium s pestrým zábavním programem.
Na festivalu se platí speciální měnou,takzvaným pivním tolarem. Ten urychluje způsob placení a tím i Vaší obsluhu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *