Boney M v Břeclavi

Dne 20.6.2009 v Břeclavi vystoupí se svými světoznámými hity seskupení Boney M. Kdo miluje 70. léta, kdo chce zavzpomínat či si skvěle zatančit, nesmí propásnout :good: Místo konání: Břeclav, areál Pod zámkem. Lístky v předprodeji 390.- Kč. Více na http://www.boneymshow.cz/
boney-m
Oficiální text distributora:
Více jak třicet let uplynulo od doby, kdy se na hudební scéně objevila populární skupina Boney M, která v 70.-80. letech doslova převálcovala evropský kontinent. Byla dokonce jednou z prvních západních skupin, které vystupovaly v Rusku. Ani tak dlouhá doba neubrala na jejich kvalitě, protože hudba Boney M je nadčasová. Hity jako např. „Daddy Cool“, „Sunny“, „Rivers Of Babylon“, „Rasputin“, „Belfast“, „Ma Baker“ a další uslyšíte na jediném a jedinečném koncertě na jižní Moravě, který se uskuteční v Břeclavi v přírodním areálu „Pod zámkem“.
Německou popovou a diskotékovou skupinu založil v roce 1975 západoněmecký producent Frank Farian. Skupina ve složení Marcia Barrett, Liz Mitchell, Maizie Williams a Bobby Farrell byla na vrcholu slávy v 70. a začátkem 80. let. Všechno začalo hitem „Baby Do You Wanna Bump?“ a už následující „Daddy Cool“ a remake skladby Bobbyho Hebba „Sunny“ drtily britskou TOP TEN. Postupně se k nim přidávaly téměř všechny skladby z repertoáru kapely. Boney M se stali evropským fenoménem 70. let. Celkem prodali více než 150 miliónů alb a získali 50 platinových, 42 zlatých a 50 stříbrných desek. Po rozpadu skupiny založil charismatický zpěvák a tanečník Bobby Farrell vlastní seskupení Boney M. Společně s Ednou Proctor, Maureen Pengel a Jacqueline Jonkers jsou momentálně na světovém turné, jehož součástí je i koncert v Břeclavi. Úžasná show s dokonalým provedením hitů Boney M už nadchla publikum ve Francii, Švýcarsku, Španělsku, Nizozemí, Finsku a v dalších zemích. Bobby Farrell zároveň připravuje sólové album. Skladbu „Bamboo Song“ představí letos v létě.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *