Rusko: Země plná překvapení

Známý český cestovatel a dobrodruh Leoš Šimánek uvede velkoplošnou panoramatickou live-diashow se šesti projektory, během které vám zajímavým způsobem přiblíží vyjímečnost této rozlehlé a kulturně různordé země s krásnou přírodou a někdy neobyčejně drsnými životními podmínkami. Vydejte se společně s ním na cestu od Karpat až k Bajkalu a prožijte hledání přirozeného způsobu života a nedotčené přírody.
ruskoplakat
Během cesty napříč bývalým Sovětským svazem od západu na východ podél jeho jižní hranice autor objevil oblasti, které unikly ničivému působení člověka za předchozího režimu a uchovaly se ve své neporušené podobě. Daleko od měst se setkal s lidmi žijícími tradičním způsobem života. Se svou manželkou Lenkou a kamarádem Lumírem Pecoldem, který dobře znal celou zemi před i za Uralem, procestoval Leoš Šimánek obrovité Rusko s jeho přilehlými republikami a poznal tamější život na vlastní kůži.
Live-diashow Leoše Šimánka můžete shlédnout v Brně v Sále B. Bakaly v Bílém domě na Žerotínově nám. 6, a to ve čtvrtek 22. 10. v 19.30 hod. a dále v pátek 23. 10. a v sobotu 24. 10., vždy v 15.30 a 19.30 hod.
Předprodej zajišťuje Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17 (tel. 542 210 863) a Kulturní a informační centrum – Dům Pánů z Lipé, Náměstí svobody 17 (tel. 532 292 222). Vstupenku pořídíte za 140 Kč.
Více o autorovi a jeho cestě se dočtete na jeho webových stránkách www.leossimanek.cz.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *