Dáte si čaj s britskou královnou v centru Prahy?

CO: Dáte si čaj s britskou královnou v centru Prahy?
KDY: 23. – 26. března 2017 10–18
KDE: Grévin Praha – muzeum voskových figurín, Celetná 15, 110 00 Praha 1
informace k akci: Královna Alžběta II. slaví dvě významná výročí. Muzeum voskových figurín Grévin Praha na počest královny brzy odhalí její voskovou figurínu. Ta se objeví 23. března v srdci Prahy u příležitosti Britských trhů ve spolupráci s Britským velvyslanectvím a od 24. března ji najdete přímo v Celetné 15.
Britské dny v Praze
Příležitost potkat královnu Alžbětu II. v Praze, i když pouze voskovou, se naskytne ve čtvrtek 23. března mezi 10:00–18:00. Svou návštěvou poctí první Britské trhy na Malostranském náměstí pořádané Britským velvyslanectvím a Britskou obchodní komorou. Přijďte ochutnat anglické jídlo a pití; poznat tradiční britské značky; kulturu i zábavu anebo se potěšit stylovou módou a designem. Čekat tu na všechny gratulanty bude vosková dvojnice královny, ochotná trpělivě pózovat pro objektivy fotoaparátů.
Na audienci ke královně
Audience u královny bude pokračovat pak od pátku 24. do neděle 26. března přímo v muzeu Grévin Praha v Celetné ulici 15. V anglickém stylu a s velkou parádou. Těšit se můžete na tradiční odpolední čaj a ochutnávku dalších britských pochutin. S živou hudbou se vrátíte v čase do doby, kdy Británii i celý svět ovládl energický rock´n´roll a fanoušci vášnivě podléhali kouzlu beatlemánie. Na všechny návštěvníky čeká společnost vskutku královská!
Web akce: http://www.grevin-praha.com/cz
Kontakt: +420 226 776 776
Vstupenky: DOPROVODNÉ AKCE ZDARMA, do expozice muzea Grévin dle platného ceníku
Rezervační systém: https://tickets.grevin-praha.com/WebStore/shop/ViewItems.aspx?CG=main&C=DISC

Doporučené články