Katy Perry bude koncertovat v muzeu Grévin Praha!

CO: Katy Perry bude koncertovat v muzeu Grévin Praha!
KDY: 03.06.2017 – 04.06.2017
KDE: Grévin Praha – muzeum voskových figurín, Celetná 15, 110 00 Praha 1
informace k akci: První červnový víkend patří dětem! A s nimi si to velmi rádi užijí i dospělí. Nenechte si proto ujít možnost strávit 3. – 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohacuje svoji sbírku zpěváků a hvězd showbyznysu o další hvězdu Katy Perry. Hvězdné obsazení „plesového sálu“ muzea tak obohatí nová figurína americké popové zpěvačky, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba.
Staňte se součástí jejího show!
Jste obdivovatelé hudebních televizních show? Máte možnost se jí účastnit: každou hodinu zazpívá jedna z mnoha interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede svou show. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly zvěčnit ve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.
Přijměte naše pozvání a vydejte se na cestu prostorem a časem magickými světy Grévin Praha, kde se nečekaná setkání stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, staňte se partnery hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem! Katy Perry se bude nově těšit na setkání v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha!

Doporučené články