A je tu noc v muzeu s Patem a Matem

CO: A je tu noc v muzeu s Patem a Matem
KDY: 10.6. 19:00 – 21:30
KDE: Grévin Praha – muzeum voskových figurín, Celetná 15, 110 00 Praha 1
informace k akci: Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha přichází se speciální nabídkou. Tuto sobotu 10.6. muzeum nabídne každému návštěvníkovi v čase od 19. do 21:30 hodin voucher na vstupenku 1+1 zdarma!
Přijďte v sobotu 10.6. do Celetné 15 v centru Prahy, kde vás již od 18. hodin přivítá živá kapela spolu s Patem a Matem. Kromě interaktivní výstavy, která patří těmto dvěma kutilům na vás čeká i více než 80 českých i světových osobností z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu v originálním scénografickém ztvárnění. Od začátku roku 2017 přibyly tři nové osobnosti, a to americký prezident Donald Trump, britská královna Alžběta II. a před pár dny byla odhalena americká popstar Katy Perry.
Výstava Pat a Mat v muzeu Grévin vám zase přiblíží tajemství animace a kromě možnosti vyrobit si vlastní malý animovaný film, objevíte jak se dá malovat světlem nebo iluzorní fotografii.
A máme i novinku v podobě velmi oblíbeného suvenýru! Nově je zde možné si zhotovit voskový odlitek vlastní ruky, jakkoliv ho dobarvit a odnést domů na památku.

Doporučené články