Festival lepšího bydlení

CO: Festival lepšího bydlení
KDY: 20.04.2017 – 30.06.2017
KDE: regiony České republiky
informace k akci: Velká celorepubliková roadshow Raiffeisen stavební spořitelny Festival lepšího bydlení začíná už 20. dubna 2017. Žlutý kamion na své trase navštíví téměř 30 měst a na každé zastávce lidem představí novinky a inspirace ze světa bydlení včetně bohatého programu pro celou rodinu.
71 dní – tak dlouho letos bude trvat roadshow Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS), která v jednotlivých regionech představí aktuální novinky a trendy v bydlení.
V kamionu je ukázka moderně zařízeného bytu navržená českými designéry. Každý tak bude moci načerpat inspiraci, jak si vylepšit nebo zařídit své bydlení. Nebudou chybět soutěže o spoustu cen, bohaté občerstvení a zábava pro děti. Nejmenší se mohou těšit na velký skákací hrad, 3D puzzle nebo malování na obličej.
Rozšířil se také doprovodný program, ze kterého si vyberou jak děti, tak dospělí. Jedním z hlavních bodů je soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun od společností SIKO a ORESI, které jsou spolu s časopisem o bydlení Nové proměny bydlení partnery akce.
Průběh celé akce lidé budou moci sledovat na Facebooku RSTS, kde se postupně zveřejní fotografie z jednotlivých lokací. Podrobné informace o jednotlivých zastávkách a kompletní program je na stránkách www.rsts.cz/roadshow.

Doporučené články