Vinohradské vozíkohraní

Festival Vinohradské vozíkohraní se už zabydlel na začátku školního roku v místě působení svého pořadatele – Ligy vozíčkářů. Letošní ročník, který vypukne v pátek 7. září 2012, bude však v něčem jiný. Kromě hudby, zábavy, letního občerstvení a lidí s hendikepem se malí i velcí návštěvníci setkají s historickými šermíři, se starými jízdními koly, s flašinetářem a s dalšími účinkujícími, kteří je zavedou do dob dávno minulých. Ten, kdo zavítá do areálu ZŠ na Bzenecké ulici 23, si vychutná různorodý program, a to zdarma. Od 15 hodin budou středem pozornosti děti. Čekají na ně šermíři i kejklíři, uvidí zde pány s dobovými kostýmy či výstavu historických kol a trojkolek, psí pohádku „Sněhurka a sedm trpaslíků“ či ukázku výcviku asistenčního pejska. A to ještě není vše… odpoledne ovládne středověk s historickou hudbou, kterou nám zahraje kapela Quanti Minoris a pro děti bude připravena stezka plná úkolů s odměnou na jejím konci! Dětský program bude organizován ve spolupráci se SVČ Lužánky – pobočka Louka a zakončí ho bohatá tombola s přispěním našich milých sponzorů.Celým dnem Vás bude provázet mladá moderátorka Pavla Hokszová.
vozíkohraní
Večer od 19 hodin bude určený všem, kteří mají rádi dobrou hudbu, setkání u piva, u grilovaných klobás a vůbec letní pohodu. Vystoupí kapely Montyfolk, Ranch, Nenucený výsek či Digital chocolate. A skupina SHŠ Innominatus nám předvede úžasnou ohňovou show.
Součástí programu bude jarmark s výrobky z chráněných dílen, stánek společnosti Oriflame kde se mohou všechny přítomné dámy nechat namalovat, v nabídce bude bohaté občerstvení a zároveň se lidé dozvědí vše, co je zajímá o životě vozíčkářů i o naší organizaci. Akce skončí ve 22 hodin.

Doporučené články