Veletrhy cestovního ruchu

Všichni příznivci cestování se mohou těšit na 20. ročník mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu GO a 19. ročník mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR, které se konají na brněnském výstavišti ve dnech 14.  – 17. ledna 2010. Pro návštěníky budou připraveny expozice cestovních kanceláří, agentur a zahraničních centrál cestovního ruchu, přičemž početnější zastoupení bude patřit Maďarsku, Rakousku (rozsáhlá expozice představí nabídku Dolního Rakouska) a samozřejmě Slovensku, jehož prezentace bude zaměřena především na zimní a lázeňskou turistiku.
V rámci veletrhu REGIONTOUR návštěníci získají vyčerpávající informace na téma tuzemská dovolená. Zaujme například prezentace Českých drah, Klubu českých turistů nebo expozice Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov. Zastoupeny jsou také regiony všech sousedních zemí – zejména Slovenska a Polska. Zahraniční vystavovatelé nabídnou informace o turistických trasách, ubytování, kulturních a sportovních akcích apod. Novinkou veletrhu REGIONTOUR je produktové členění s cílem snadnější orientace návštěvníka – expozice s nabídkou např. cykloturistiky, lázní, golfu a dalších produktů cestovního ruchu budou mít speciální označení, díky kterému si je snadno najde jejich cílová skupina.
Besedy s cestovateli, přednášky a filmy z celého světa nabízí stálice doprovodného programu – největší tuzemský festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací GO KAMERA 2010. Organizátor festivalu – cestovní kancelář Livingstone – opět připravil více než dvě desítky poutavých přednášek, projekcí a besed se zajímavými osobnostmi. 13. ročník festivalu je věnován legendě ŠANGRI-LA – hledání ztraceného ráje. To vše 14. – 17. ledna 2010 v Kongresovém centru! Podrobný program zde.
Praktické informace:
Otevírací doba pro veřejnost: 15. 1. – 17. 1. 2010 (15. 1. od 14.00 hod.) 10.00 – 18.00 hod., v neděli do 16.00 hod.
Vstupné:
– celodenní vstupenka pro veřejnost (pá od 14.00 hod., so, ne): 80,- Kč
– zlevněná vstupenka (so, ne): 40,- Kč (tj. pro studenty, důchodce a všechny návštěvníky po 15.00 hod.)
– vstupenka pro rodinu (so, ne): 160,- Kč
– vstupenka pro seniory (ne): 10,- Kč
Další informace o veletrzích, programu a doprovodných akcích nalezenete na www.bvv.cz/go.
regiontour2009
Foto: Michaela Kulíšková

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *