Indies Festival

14.2.2010 uplyne přesně 20 let od otevření první provozovny Indies, tehdy ještě na ulici Milady Horákové v Brně. A právě tento den se bude konat v brněnském klubu Fléda oslava 20 LET od založení INDIES. Večírek, který pořádá Indies Scope, proběhne pod názvem:
Lp MAM 20
Protože 14.2.2010 je neděle, tak se brněnský klub Fléda otevře nezvykle brzy, již v 16:00, aby v rámci oslav od 17:00 začaly na hlavním podiu koncerty. Během večera představí Zdeněk Bína s Janem Urbancem svůj nový „acoustic project“. Po něm bude následovat vynikající brněnská alternativní kapela Květy. Debutem Fonók vzbudila kapela DVA až nekritické nadšení. Na večírku představí nejen hity z tohoto úspěšného alba, ale i novinky z připravované druhé desky, jež má vyjít právě na podzim roku 2010. Závěrečný koncert na hlavním podiu bude patřit kapele Al-Yaman, jež zde navíc pokřtí své nové album Insanyya. Tento taneční koncert ale není to poslední, co budete moci na večírku slyšet. Kromě after party pak bude po celý večer na různých místech Flédy hrát akustické duo Beňa & Ptaszek.
Na oslavě se promítne i vinylový comeback, kde burza LP nebude jen vzpomínkou na časy vzniku Indies, ale bude také reflektovat stále vzrůstající oblibu tohoto formátu přehrávání hudby. Na after party pak můžete tančit pod vinylovou taktovkou breakbeatové DJ Miss B.
Každý návštěvník s platnou vstupenkou navíc dostane jedno CD z archívu INDIES dle svého výběru. (Seznam CD, které budou na místě na výběr zatím není znám, ale čím dříve přijdete, tím větší budete mít výběr. Zároveň ale nečekejte, že bude na výběr ze všech titulů.)
Více info: http://www.indies.eu/festival/
indies

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *