Saville Row zahrají 18. 5. na Melodce

Další rockový večírek v brněnském klubu Melodka na Kounicově ulici (http://www.melodka.cz/) bude zasvěcen klasickým hitům 60. a 70. let.
Zazní na něm nejen songy nejznámější kapely všech dob, The Beatles, ale uslyšíte také například hity The Rolling Stones, The Who, Jimiho Hendrixe či Paula McCartneyho. To vše v podání brněnské rock’n’rollové kapely Saville Row.
Čtyřčlenná partička Saville Row (http://www.savillerow.cz/), která se utvořila v roce 2006 okolo zpívajícího bubeníka Roberta Orsáčka, známého z další brněnské kapely, populárních The Glass Onion (Beatles revival), předvede na Melodce své umění ve středu 18. května.
melodka
Bubeníka Orsáčka dále doplňují kytaristé Pavel Babinec a Michal Žák a baskytarista Miroslav Kala. Muzikanti hrají s maximálním nasazením i nakažlivým nadšením, které se přenáší na publikum. Díky tomu mají koncerty Saville Row nezapomenutelnou atmosféru. Ta strhne lehce publikum k tanci.
Ostatně roztančit publikum jim ulehčuje skvělý výběr písní. Například svižná Run For Your Life od The Beatles anebo známá Hippy Hippy Shake ve strhujícím, nezapomenutelném podání Saville Row vždy zvednou ze židlí nejen mladé, ale i starší generaci.
Předkapelou bude mladá bluesrocková partička Quartet, účinkující ve složení: Tomáš Tušer (kytara, zpěv), Jiří Čejka (basa, vokály) a Michal Illa (bicí). Žánrově si obě kapely padnou do noty, jelikož základem repertoáru Quartetu jsou převážně písně 60. a 70. let.
Vstupenku na tento koncert, plný známých, ale i méně známých, hitů rockových klasiků, pořídíte až na místě, stojí 80 Kč. Začátek je naplánován na 19. hodinu. (hanan)

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *