Nazareth přijíždí do Brna na svůj největší koncert s novým albem, které natočili v Česku!

ve čtvrtek 18.11.2010 v Pavilonu P na brněnském výstavišti budou mít fanoušci možnost slyšet legendární Nazareth. Představí se jak se starými dobrými fláky (z nich se každému jistě vybaví notoricky známé Love Hurts či Dream On), ale zazní i hity ze zbrusu nového alba, které natočili ve studiu Sono v Nouzově u Prahy. Studio, v němž vznikla např. Oscarem oceněná nahrávka Glena Hansarda a Markéty Irglové Falling Slowly, skupina Nazareth „okupovala“ zhruba 2 měsíce a desku dokončila začátkem října. Album bude obsahovat 11 nových skladeb a lze očekávat charakteristické rockové aranže i balady, při nichž vyniká chraplavý hlas zpěváka, 64-letého Dana McCaffertyho. Podle poslední pracovní verze by se deska měla jmenovat podle jedné z písní na ní – Big Dog.
Brněnský koncert začne ve 20 hodin (do pavilonu se vpouští od 18 hodin). Jako speciální host na těchto koncertech vystoupí americký zpěvák a kytarista Geoff Tyson.
koncert nazareth v brně

A jaká show bude nejvetší koncert Nazareth doprovázet? Organizátoři prozradili, že na tento večer chystají opravdu pompézní show, na kterou dlouho budete vzpomínat.

Unikátní bude samotný rozměr projekčních obrazovek se 150m2 systému LED a se speciálními TV rastrovými závěsy, na kterých budou živě vytvářeny tématické vizualizace, dokreslující samotnou náladu dané písně Nazareth. Velmi neobvyklá bude také samotná lasershow, která bude tvořena čtyřmi plnobarevnými výkonnými paprsky a dalšími třemi zelenými lasery.

Součástí podia bude rekordní počet světelných hlav, které budou vytvářet speciální efekty.

Koncert skupiny Nazareth proběhne 18.11.2010 v pavilonu P brněnského výstaviště. Cena vstupenek pro nákup v předprodeji je 500,-, VIP vstupenky 800,-,  na místě v den akce je pak cena běžné vstupenky 650,-.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketart a obvyklých předprodejích.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *