Karibská noc na Rivecu, aneb otevírání koupaliště Riviéra

Oficiální otevření koupaliště Riviera se bude konat ve čtvrtek 28.5.2009 v prostoru koupaliště za účasti brazilských a kubánských tanečnic a tanečínku …
Představí se Miloš Vacík a jeho bubeníci z 1.školy samby Samba Tam-Tam Batucada, kapela Tam-Tam Orchestra s mnoha hosty a dechovou sekcí. Pragason v čele s Jorge Concepcionem, hrající kubánskou hudbu, karibská Salsa Nuestra a tanečníci s Brasil Show s originálními kostýmy až z Rio de Janeira.
Celou akci zahájí velký karnevalový průvod městem se všemi účinkujícími, bubeníky a tanečníky jako při velkém karnevalu v Riu. Pro nedočkavé je připravena malá ochutnávka Karibiku již předchozí den, kdy mnozí z účinkujících budou rozehřívat ulice středu města Brna.
Od 16.00 budou probíhat kurzy a lekce tance otevřené pro širokou veřejnost. Můžete se naučit tančit sambu nebo salsu, což následně využijete při večerní „karibic show“, která startuje v 18.00 hodin.
V podvečer vás naladí Jorge Concepcion s kubánskou kapelou Pragason. Atmosféru Havany můžete podpořit zakoupením míchaného drinku připraveného mistry barmanského umění ČR a Evropy, doutníku nebo některou z jihoamerických specialit.
Z Kuby se náhle octnete uprostřed brazilského Rio de Janeira. Výjimečný koncert, kdy pod taktovkou Miloše Vacíka, dvacet bubeníků ze školy samby Tam-Tam Batucada, rytmicky požene Tam-Tam Orchestra po celou dobu vystoupení. Dechová sekce, bubeníci a kapela, jako host Jorge Concepcion, dají dohromady přes 25 lidí na pódiu. Celé vystoupení pro svoji technickou náročnost viděli diváci jen v Praze, další možnost je zde na brněnské Reviéře!
V průběhu koncertu se pokřtí nové CD Sambista. Strhující hudební lahůdku okoření originální brazilští tanečníci z Brasil Show. J.

Celým večerem Vás provede skvělá MAHULENA BOČANOVÁ.
Největší festival Samby a Salsy roku a mnoho dalších překvapení…
TO VŠE 28.5. OD 16.00 HODIN
NA BRNĚNSKÉ RIVIÉŘE

(oficiální text distributora)
Vlezné: 225,- Kč
více na: http://www.karibskanoc.cz/
caribic-marigot-bay
Program akce:

15:30 průvod od Voroněže
16:00 zahájení provozu primátor
16:15-18:00 ukázky produkcí,
výuka tance SALSA NUESTRA
DJ DAN GIAČ
KOLEJSE (balóny na vodě)
18:00 zahájení Mahulena Bočanová
18:15 Jorge Concepcion a PRAGASON
19:15 taneční soutěž
19:45 vyhlášení vítězných párů
20:00 SALSA NUESTRA + DJ
20:30 BRASIL SHOW + DJ + moderátoři
21:00 TAM-TAM ORCHESTRA a BATUCADA
22:30 FINÁLE KARNEVAL RIO + KŘEST CD SAMBISTA
22:45 Barmanská show
23:00 DJ DAN GIAČ

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *