5. Metropolitní ples Brno

V sobotu 29. ledna 2011 se v Brně uskuteční již popáté Metropolitní ples, opět v prostorách
Besedního domu.
K tanci a poslechu bude hrát Orchestr Gustava Broma, který letos oslavil 70 let své existence. Nejen pamětníci jistě vědí, že toto špičkové těleso patří dlouhá k nejlepším evropským big bandům vůbec. Během večera se k orchestru připojí jeho vokalisté Gábina Kočí, Tibor Lénský či L´udovít Kuruc.
V průběhu večera se s kapelou na podiu představí vítěz soutěže Superstar, nadaný Martin Chodúr. Spolupráce Orchestru s Martinem Chodúrem začala právě soutěží Superstar, kde kapela účinkovala. Dále pak spolupracovali při 12 televizních vystoupeních  v „Let´s Dance“ a mnoha dalších koncertech na území ČR  a SR. Jak o Martinovi říká Tibor Lénský, svým stylem zpívání a repertoárem je velmi slibným a dobrým zpěvákem pro spolupráci do budoucna. Což ostatně na oslavách 70 let existence Orchestru v brněnském Bobycentru jasně ukázal. Nenechte si jej proto ujít v překrásném prostředí Besedního domu.
Program Metropolitního plesu doplní Tereza Černochová Trio a také oblíbení Plavci, jejichž vystoupení na plese je pro návštěvníky vždy příjemné zpestření. Večerem bude provázet
herec Městského divadla Brno Zdeněk Junák.
PROGRAM
– ORCHESTR GUSTAVA BROMA
-MARTIN CHODÚR
– TEREZA ČERNOCHOVÁ TRIO
– PLAVCI
– DJ MÍŠA SALAČOVÁ
– TOMBOLA
Metropolitní ples 2011
www.metropolitniples.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *