Slavnosti piva ve Svitavách

Na náměstí Míru ve Svitavách si 14. července na prvním ročníku Slavností piva pochutnáte na nejrůznějších druzích piva a pivních specialitách převážně z malých pivovarů celé České republiky.  Představí se jich zde nejméně šestnáct a nabídnou asi padesát značek piva. Návštěvníci mohou porovnat druhy, ke kterým se v běžných restauracích nedostanou. Je to nabídka pro znalce, „fajnšmekry“ a objevovatele nových pivních chutí.
Zajímavostí bude malý „pucláček“ (0,3 l), který si můžete za 50 Kč koupit nebo proti záloze půjčit, dále speciální série pivních tácků, které vzniknou pouze k příležitosti Slavností piva ve Svitavách.
slavnosti-piva-svitavy
Spojení piva a dobré muziky je pro návštěvníky velmi atraktivní, proto celé odpoledne bude hudbou doplněno – zmíním např. koncert Ivana Mládka. Vedle soutěží pro dospělé, jsou připraveny i hry a atrakce pro děti. Každý účastník také dostane dva žetony, kterými bude hlasovat o nejlepší pivovar dne. Večer pak proběhne slavnostní vyhlášení vítěze. Nebudete ochuzeni ani o gurmánské požitky. Můžete se těšit na pivní sýr, preclíky, pivní zmrzlinu, steaky, klobásy atd.
Program:
13:00  Zahájení a úvod
13:15  ASTRA
14:30  SCHODIŠTĚ
15:30  IVAN MLÁDEK & BANJO BAND
17:40  STARŠÍ PÁNI Z TACHOVA
19:00  SYFON
20:00  SOUTĚŽE / VYHLÁŠENÍ / EXHIBICE
21:00  TRIO DE JANIERO
21:50  Zakončení
Zdroj: Zuzana Pustinová, www.svitavy.cz

Doporučené články