LinuxAlt09_1105. ročník osvětové a vzdělávací přednáškové akce LinuxAlt proběhne o víkendu 6. a 7. listopadu 2010 na půdě FIT VUT v Brně — Králově poli. LinuxAlt je osvětová a vzdělávací přednášková akce se zaměřením na Linux a ostatní otevřené operační systémy, svobodný software a svobodné komunikační technologie. Konferenci pro vás připravuje Linux v Brně – brněnské zastoupení Liberix o.p.s., ve spolupráci s FIT VUT v Brně, společností Red Hat Czech a dalšími partnery.
Akce je zaměřena na open source software (OSS), free software (FS) technologie s hlavním zaměřením na operační systém GNU/Linux (nevylučuje však i jiné OSS operační systémy). Očekávat můžete přednášky na různá témata, například o nasazení Linuxu doma, ve firmě nebo ve škole, používání nejrůznějších programů či řešení běžných problémů s operačním systémem Linux. LinuxAlt je svojí tématikou zaměřený na začínající i pokročilé uživatele, programátory, administrátory, manažery i studenty. Cílem je zvýšit povědomí o Linuxu mezi lidmi, o jeho možnostech a využití v domácnosti i na pracovišti.
konference linuxalt
Z konference bude pořizován audiovizuální záznam, který bude volně dostupný všem ke stažení z Internetu. Připravujeme i sestavení sborníku (ISBN), který poskytne informační text ke všem přednáškám a nabídne studentům, kteří se zapojí do přednášek, hodnocení v publikační činnosti.
Více info na http://www.linuxalt.cz/ + http://www.linuxalt.cz/program
LinuxAlt09_001 LinuxAlt09_158

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *