Larpy do Trojky: Klub sebevrahů

Líbí se ti filmy, ale vždycky tak trochu toužíš, aby se jejich příběh stal tobě a ne jen hrdinovi na stříbrném plátně? Tenhle večer máš šanci s tím něco udělat.
Larp ti umožní zažít věci, které bys jinak v životě nezažil. Je to skvělé místo, kde poznáš nové lidi, užiješ si fakt jiný večer a dáš si slušnou dávku adrenalinu. Dnešní večer proběhne v atmosféře viktoriánské Anglie, v soukromém klubu, v Klubu Sebevrahů.
Venku prší, nekonečné provazce vody padají z nebes. Váš kočár zastaví a vy přeběhnete do průjezdu. Dnešní schůzka může být vaše poslední, ale to vzrušení, které z toho máte ke svému životu potřebujete. Vyklepete na dveře domluvenou melodii a otevře vám pan Jasperson. Majitel klubu. To on za vámi přišel a nabídl vám členství v klubu. Ale zapomněl vám říct, že se klub nedá opustit jinak než smrtí. A o to tu jde, dnes někdo zemře. Kdo na konci bude živý a kdo mrtvý?  A co všechno dalšího  tím souvisí? Přijďte a zažijte to!
Pokud jsi ještě nikdy larp nehrál, tahle akce je přímo pro Tebe: Je to ideální příležitost, jak si během čtyř hodin jeden vyzkoušet. Pokud jsi naopak larpový zkušenec, budeme moc rádi, když sem dovedeš nějakého svého kamaráda (kamarádku) a první larp zažiješ s ním (s ní).
Všechno potřebné, jak to probíhá, oč jde a jak se toho můžeš zúčastnit, najdeš na stránce http://trojka.v-roli.cz/

Doporučené články