Festival v centru dění – Slavnosti piva

Festival v centru dění startuje Slavnostmi piva a to 15. 9. v 11 hodin. V 15 hodin proběhne slavnostní zahájení celého festivalu se starostou městské části Brno-střed Mgr. Liborem Šťástkou. Představí se piva různých značek: Budějovický Budvar, Starobrno, Hostan, Březňák, Santon, Rychtář, Telčský Zachariáš, medový Kvasar, Lobkowicz, Novopacké pivo, Primátor, Krakonoš, Polička, Rampušák z Dobrušky a další. Klášterní piva Benedictus a speciální piva budou samozřejmostí. Ve stáncích s občerstvením najdete nejen pivní pochutiny, ale také grilované maso, klobásy, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny a slovenské sýry.
Bude zajištěn i doprovodný program. Náměstí Svobody zaplní „pouliční“ muzikanti. O další zábavu a pivní soutěže se postará Hitrádio Magic Brno, které má pro Vás nachystané skvělé ceny. Po loňském velkém úspěchu se za námi přijede podívat Železný Zekon a předvede své silové umění.
festival v centru dění
Novinkou bude pivní soutěž pod názvem „Túr d´bír“. Veškeré informace naleznete na plakátech přímo na náměstí Svobody.
Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru Slavností piva na náměstí Svobody v Brně. A ochutnat spoustu druhů značek piva na jednom místě.
Zdroj: http://www.slavnosti-brno.cz/

Doporučené články