Celovíkendový zážitkový larp Projekt Systém

Chcete si udělat vlastní názor na totalitu? Chcete prožít hluboký zážitek? Chcete se na svět kolem sebe dívat jinýma očima?
Brněnské občanské sdružení Court of Moravia přichystalo jedinečný celovíkendový zážitkový larp s názvem Projekt Systém, který umožňuje zakusit kousek života v totalitním režimu. Hráči se v kůži svých postav přenesou do Státu plného lidskosti a solidarity. Státu, kde neexistuje hlad, chudoba ani nespravedlnost. Nebo přesně takhle to alespoň Stát tvrdí…
Můžete se těšit na autentickou herní lokaci, co nejreálnější rekvizity a kostýmy a především příběh, který budete moci vlastními rozhodnutími měnit a rozvíjet. Bude jen na vás, jak se s životem v Systému vypořádáte. Čekají vás nejen dramatické osobní příběhy a složitá životní dilemata. Na vlastní kůži během hry zažijete i noční oslavné průvody, vypjaté scény výslechů nebo lidových soudů. Na průběh hry budou zvenku i zevnitř dohlížet dvě desítky lektorů a zkušených hráčů, kteří se postarají nejen o to, aby byla hra bezpečná, ale také o to, aby se vám zažrala pod kůži a už nepustila.

Všechny potřebné informace o akci najdete na stránkách www.projekt-system.cz. Doporučujeme nepřehlédnout reportáž ČT24 v sekci Výstupy.

Doporučené články