Babiččina zahrádka Znojmo

Charitativní výstava a trhy Babiččina zahrádka přijíždí poprvé do Znojma.
19.-26.6.2011 Vás tady čekají prodejci květin, stromků, vybavení na zahrádku, ale také regionální prodejci sýrů, masných výrobků, koření a spousty dalšího. To vše v areálu pivovaru Hostan na Hradní ulici.
Část výtěžku z akce jde navíc na Léčebnu dlouhodobě nemocných ve Staré nemocnici ve Znojmě a to není zdaleka vše. Na místě bude také stánek Davídkovo koření, v jehož nabídce naleznete také naše koření Babiččina zahrádka. Zakoupením jedné porce tohoto koření přispějete dalších 10,- Kč na Léčebnu dlouhodobě nemocných ve Znojmě.
babiččina zahrádka
Areál pivovaru bude otevřen od neděle 19. do neděle 26.6.2011 vždy od 9:00 do 17:00. V neděli 19.6. Vás navíc čeká také v 10:00 slavnostní zahájení a drobný doprovodný program s vystoupením dětí a žáků. Další doprovodný program je připraven na sobotu 25.6. a neděli 26.6., kdy proběhne také slavností předávání vybrané částky zástupcům nemocnice.
Ze sortimentu se můžete těšit především na plodiny, výpěstky a produkty farmářů, drobných pěstitelů i větších farem a zahradnictví. Podrobný seznam přihlášených pro Vás připravujeme.
Máte-li zájem i Vy přijít nabídnout svůj sortiment a výrobky, neváhejte nás kontaktovat na čísle 608 660 603 nebo na emailu info@babiccinazahradka.cz. Těšíme se na Vás.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *