24. brněnská cyklojízda

Jezdíte po Brně na kole a cítíte se v dopravním prostoru znevýhodněni? Nedaří se vám nalézt bezpečnou a rušným ulicím vyhýbající se trasu, která by vás bez výrazných oklik dovedla k cíli? Jste nuceni porušovat dopravní předpisy, když se chcete bezpečně dostat přes město? Chtěli byste jezdit po Brně na kole, ale bojíte se nebo nevíte jak? Tak přijďte na 22. brněnskou cyklojízdu, kterou v rámci oslav Dne Země pořádá občanské sdružení Brno na kole a podpořte svou účastí cyklistiku v Brně.
Ptáte se proč? Čím větší bude mít městská cyklistika podporu, tím větší budou mít politici zájem se současným stavem něco dělat. Mimo to si užijete spoustu zábavy a vyzkoušíte si, jaké je to jezdit centrem města bezpečně. Čeká vás totiž bezpečná jízda centrem města vhodná i pro rodiny s dětmi. Jízda se ponese v duchu happeningu, který by měl všem občanům ukázat, že lze veřejný prostor využívat lépe a radostněji.
Jízdu zakončíme pod hradem Špilberk, kde bude probíhat program k oslavám Dne Země (více info zde). Mimo jiné se můžete těšit na živý koncert kapely Ty syčáci.
sraz: v sobotu 16.4.2011 v 14:00 na Moravském náměstí před Místodržitelským palácem.
Podrobnosti o trase najde na stránkách Brno na kole: http://www.brnonakole.cz/pozvanka-na-24-cyklojizdu/
Těší se na Vás
Brno na kole o.s.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *